W każdym miejscu na Ziemi wszyscy jesteśmy dziećmi

Drodzy czytelnicy,
Dziś 6 grudnia, dzień w którym przychodzi do nas Św. Mikołaj. Jedni dostają prezenty, drudzy rózgi, ale bez względu na to czy dostaną prezent czy serdeczne życzenia, bez względu na wiek, każdy jest wtedy szczęśliwy. Dzień ten rozpoczyna też wyjątkowy okres – magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Święta te szczególnie wypatrywane są przez dzieci. To one z rumieńcem na twarzy czekają na Mikołaja, Choinkę i Biały Puch.
Co myśmy dostali na te Święta? Wszystko, co można sobie wymarzyć. Szczęście, radość, miłość i zdrowie. Nic materialnego, ale jakże ważnego każdego dnia w roku, gdziekolwiek się znajdujemy. My cieszymy się z tego jak dzieci z prezentów. W końcu w każdym miejscu na Ziemi wszyscy jesteśmy dziećmi.
Niestety nie każdy potrafi się tak cieszyć, nie każdy ma tak dużo jak my. Rozsiane po całym świecie dzieci czekają na swoją rodzinę, szczęście, miłość i materialne prezenty, które wywołują radość i poczucie bezpieczeństwa.
Wraz z innymi blogami podróżniczymi postanowiliśmy więc zostać Świętymi Mikołajami. Chcemy by na twarzach tych dzieci pojawił się uśmiech, by poczuli, że nie są sami.

Jeśli nie macie konkretnej fundacji, którą pragniecie wesprzeć, a chcielibyście zaangażować się w akcję gorąco zachęcamy do wsparcia Fundacji Pomocy Szkołom Polskim Na Wschodzie im. Tadeusza Goniewicza, żeby nasi młodzi rodacy mieli fajne szkoły, w których z przyjemnością będą chłonąć wiedzę o świecie!

Razem mamy tą moc by dać trochę szczęścia tym, którzy mają go nieco mniej niż my.
Liczy się każda złotówka. Podzielmy się z nimi.

Fundacja Pomocy Szkołom Polskim Na Wschodzie
http://www.fundacjagoniewicza.com.pl/
e-mail: fundgon@gmail.com
20-611 Lublin ul. Kazimierza Wielkiego 9/60
Konto bankowe: PKO SA O/Lublin nr 96 1240 5497 1111 0000 5005 2437
KRS 0000103209

Przy wpłatach prosimy podawać cel wpłaty, jak np. pomoc polskim szkołom na Wschodzie, na cele statutowe Fundacji, pomoc chorym dzieciom na Ukrainie czy Białorusi, itp.

W imieniu naszym, dzieci oraz Fundacji dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Akcję blogów podróżniczych można śledzić na http://blogerzydzieciom.tumblr.com/ oraz na pozostałych blogach:

Poszli Pojechali
I saw pictures
Bałkany według rudej
Pozornie zależna
Plecak i Walizka
Tropimy przygody
Agua de Coco
Rodzynki Sułtański
Znaj kraj
Rusz w podróż
Italia poza szlakiem
Kreatywnie o świecie
Life good morning
TroPiMy
Born2Travel
Podróże Obieżyswiatki
Podróże w obiektywnie
Szymonpodróżnik

Reklama


Dodaj komentarz