Recenzje książek i akcja “Książka w podróży”

Książka Morskie Oko - przyroda i człowiek
Książka Morskie Oko – przyroda i człowiek
Mamy dla Was dwie nowości, jakie pojawią się w najbliższym czasie na naszym blogu.
Pierwszą z nich jest nowy dział, w którym będziemy przedstawiać Wam najciekawsze książki podróżnicze. Z naszych recenzji dowiecie się o ciekawych pozycjach podróżniczych, reportażach i czasopismach. Sami zdecydujecie czy warto sięgnąć po daną książkę, a mamy nadzieję, że razem z nami przeniesiecie się w świat literkowych podróży:), zwłaszcza w ciemne zimowe wieczory. W końcu podróżować można również palcem po mapie i po drukowanych kartach.
Na pierwszy ogień przedstawimy Wam najnowszą książkę z naszego podwórka, czyli “Morskie Oko – przyroda i człowiek” Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego. Książka opisuje jedno z najpiękniejszych jezior na świecie (według “The Wall Street Journal”), a w niej będzie można poznać historię jeziora na wielu płaszczyznach. Książka już do nas jedzie, więc niebawem ukaże się u nas jej recenzja.

Aktualizacja 2015-01-22

Nie mamy dobrych wieści. Wspomniana książka niestety do nas nie dotarła. W zamian jesteśmy w trakcie czytania książki kolegi po fachu, Tomka Michniewicza.

Aktualizacja 2015-03-05

Nasza Poczta Polska się spisała. Zajęło jej to dwa miesiące, ale jednak udało się jej dostarczyć nam książkę o Morskim Oku. Jakość usług na najwyższym poziomie. Recenzja tu: „Morskie Oko – przyroda i człowiek”

Książka w podróży
Książka w podróży
Druga nowość również wiąże się z książkami. Dołączamy do projektu “Książka w podróży”. Na czym ta akcja polega? Najprościej mówiąc to pokazać światu nasze książki, naszą kulturę i zostawić je w różnych miejscach na świecie. Wierzymy, że gdzieś tam daleko znajdzie się ktoś, kto potrafi poskładać polskie literki i weźmie do ręki zostawione przez nas zapisane kartki. Przeczyta, uśmiechnie się i poczuje Polskę. Więcej szczegółów i podróżujące książki można śledzić na oficjalnej stronie akcji http://ksiazkawpodrozy.com/

Reklama


Dodaj komentarz